Garden; Landschaptuin Hofstede Het Holt / location; Leuvenheim, The Netherlands / design; Gert-Jan and Marion Kloppert (owners) / size; 15.000 m2

(Let op! Dit bericht is gepubliceerd op 19 – 2 – 2014. De diverse data over open tuindagen zijn daarom niet meer van toepassing.)
Deze tuin is geselecteerd als Open tuin van de Nederlandse Tuinenstichting.
Landschaptuin Hofstede Het Holt is ontworpen en aangelegd door de eigenaren Gert-Jan en Marion Kloppert. Het oude bakhuisje in de tuin is omgetoverd in een prachtige B&B waar de gasten ongetwijfeld zullen genieten van het prachtige uitzicht. De Ijsselvallei en Veluwezoom vormen het omringende landschap van deze maar liefst 15 ha grote tuin.
De zorgvuldig gekozen beplanting is in harmonie met het omringende landschap. U zult verrast worden door de afwisseling in de tuin, zo zijn er meanderende borders op kleur, een echte kruidentuin, een natuurvijver omringd door knotwilgen, een laan met (oude rassen) hoogstam fruitbomen en een wilde bloemenweide. In de tuin zijn veel zitjes om even rustig van al het moois te kunnen genieten. Er is een route uitgezet compleet met informatiebordjes die u door de gehele tuin voert.
De tuin is opengesteld op de volgende data;
14-15 juni / 12-13 en 26-27 juli / 9-10 augustus
Landschapstuin Hofstede Het Holt
Spankerenseweg 55 6974 LB Leuvenheim (gemeente Brummen)
Voor meer informatie bekijk de Open Tuinen Gids van de NTs of op hofstedehetholt.nl